Lista Concurenti

Cros

1. Bocanet Maricel-50+ masculin Navodari/Romania-confirmat
2. Romascanu Gheorghe-50+ masculin Constanta/Romania-confirmat
3. Chifu Ioan-50+ masculin Navodari/Romania-confirmat
4. Razor Cristina-50+ feminin Bucuresti/Romania-confirmata
5. Rucea Laurentiu-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
6. Cazacu Mihaela-19-29 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
7. Chiricioaia Marcela-40-49 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
8. Grama Alina-Gabriela-30-39 feminin Fetesti/Romania-confirmata
9. Ardelean Alexandru-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
10. Vintila Andreea-Miruna-19-29 feminin/Team - La Bocancu Lesinat/Buzau/Romania-confirmata
11. Acuculitei Greta-Adina-40-49 feminin Fetesti/Romania-confirmata
12. Arion Veronica-40-49 feminin Fetesti/Romania-confirmata
13. Iordache Aurelia-40-49 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
14. Prislopan Casandra-40-49 feminin Arad/Romania-confirmata
15. Barczan Erika-19-29 feminin Odorheiu Secuiesc/Romania-confirmata
16. Ciupitu Florentina-40-49 feminin Fetesti/Romania-confirmata
17. Gunta Andrei-30-39 masculin/Team - FUN/Bucuresti/Romania-confirmat
18. Holban Valeriu-30-39 masculin Cernavoda/Romania-confirmat
19. Presura Marius-Daniel-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
20. Lavar Adrian-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
21. Ceriu Gabriel-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
22. Strezoiu Anamaria-30-39 feminin/Team - trio teleleu/Bucuresti/Romania-confirmata
23. Tache Aurelia-30-39 feminin/Team - trio teleleu/Cernica/Ilfov/Romania-confirmata
24. Horhogea Daniel-30-39 masculin/Team - trio teleleu/Bucuresti/Romania-confirmat
25. Salagean Stefania-< 19 feminin/Team - Rosia Montana Marathon/Bistrita Bargaului/Romania-confirmata
26. Fotu Nastasia-< 19 feminin Constanta/Romania-confirmata
27. Stan Cornel-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
28. Popescu Adina Mihaela-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
29. Dumitru Laura Ioana-40-49 feminin/Magic Team - Ovidius Clinical Hospital/Constanta/Romania-confirmata
30. Gorgan Alina Claudia-40-49 feminin/Magic Team - Ovidius Clinical Hospital/Constanta/Romania-confirmata
31. Ionescu Iulia-40-49 feminin/Magic Team - Ovidius Clinical Hospital/Bucuresti/Romania-confirmata
32. Frincu Eliza-40-49 feminin Constanta/Romania-confirmata
33. Stoenciu Irina-30-39 feminin Constanta/Romania-confirmata
34. Radulescu Cristiana-40-49 feminin/Team - Time Trial Running/Bucuresti/Romania-confirmata
35. Ionescu Vlad-Andrei-40-49 masculin/Magic Team - Ovidius Clinical Hospital/Bucuresti/Romania-confirmat
36. Verboncu Florin-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
37. Cretu Roxana-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
38. Seicamet Samir-40-49 masculim-Constanta/Romania-confirmat
39. Patrascu Alexandru-30-39 masculin-Constanta/Romania-confirmat
40. Banu Camelia-40-49 feminin Constanta/Romania-confirmata
41. Bandi Adi-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
42. Bibire Mihaela-19-29 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
43. Bibire Liviu-30-39 masculin/Team - Locomotiva/Bucuresti/Romania-confirmat
44. Preda Elena-50+ feminin Fetesti/Romania-confirmata
45. Tanasa Vali-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
46. Festeu Ioan-50+ masculin/Team - KAAD PRINT/Constanta/Romania-confirmat
47. Dumitru Ani-40-49 feminin Slobozia/Romania-confirmata
48. Loagar Gabriela-40-49 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
49. Tan Bogdan-19-29 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
50. Fratila Monica-30-39 feminin/Team - TOP GEOCAD/Medgidia/Romania-confirmata
51. Miron Nicolae-30-39 masculin/Team - TOP GEOCAD/Medgidia/Romania-confirmat
52. Naidin Florea-50+ masculin/Team - TOP GEOCAD/Medgidia/Romania-confirmat
53. Dascalu Oana-40-49 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
54. Timoftei Alexandru-Nicolae-19-29 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
55. Moldoveanu Theodor-19-29 masculin /Team - Pedestrasii/Tulcea/Romania-confirmat
56. Craiu Anca-40-49 feminin Fetesti/Romania-confirmata
57. Mangiurea Silvia-40-49 feminin Fetesti/Romania-confirmata
58. Epure Claudiu-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
59. Stanescu Marius-50+ masculin Constanta/Romania-confirmat
60. Capitanu Carmina-40-49 feminin/Team - S.O.S./Mangalia/Romania-confirmata
61. Baican Andrei-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
62. Ratavoi Gabriel-50+ masculin Constanta/Romania-confirmat
63. Rusali Lavinia-30-39 feminin Constanta/Romania-confirmata
64. Rusali Andrei-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
65. Moise Nicoleta-40-49 feminin Cernavoda/Romania-confirmata
66. Camase George-30-39 masculin/Team - Hunnebeck/Alpaccess/Constanta/Romania-confirmat
67. Ablachim Sunai-30-39 masculin/Team - Mangalia Running Team/Mangalia/Romania-confirmat
68. Chivu Florentina-30-39 feminin Fetesti/Romania-confirmata
69. Chivu Florentin-40-49 masculin Fetesti/Romania-confirmat
70. Ispas Angelica-40-49 feminin Constanta/Romania-confirmata
71. Chioseaua Cristian-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
72. Cojocaru Lucian-Stefan-30-39 masculin Ovidiu/Romania-confirmat
73. Surugiu Nicoleta-40-49 feminin Constanta/Romania-confirmata
74. Surugiu Radu-50+ masculin Constanta/Romania-confirmat
75. Munteanu Ion-50+ masculin Constanta/Romania-confirmat
76. Simion Laura-30-39 feminin Constanta/Romania-confirmata
77. Stanciu Jean-40-49 masculin Navodari/Romania-confirmat
78. Craciun Florian-Remus-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
79. Radu Adrian-Costin-19-29 masculin Constanta/Romania-confirmat
80. Pop Cristian-19-29 masculin/Team - Datacor running team/Bistrita/Romania-confirmat
81. Abdula Esin-30-39 masculin Mangalia/Romania-confirmat
82. Bumbaru Marin-40-49 masculin Mangalia/Romania-confirmat
83. Varlan Mihai-40-49 masculin Romanesti/Botosani/Romania-confirmat
84. Marcosanu Adina-40-49 feminin Galati/Romania-confirmata
85. Marcosanu Dan-50+ masculin Galati/Romania-confirmat
86. Niculescu Teodor Vicentiu-19-29 masculin Constanta/Romania-confirmat
87. Ripa Nicusor-Ionut-19-29 masculin/Team Cheile Dobrogei/Gradina/Constanta/Romania-confirmat
88. Fologea Ionut-19-29 masculin/Team Cheile Dobrogei/Gradina/Constanta/Romania-confirmat
89. Ripa Stefan-Adrian-<19 masculin/Team Cheile Dobrogei/Gradina/Constanta/Romania-confirmat
90. Nastase Indira-30-39 feminin Medgidia/Romania-confirmata
91. Nedelcu Vlad-19-29 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
92. Fugaru Iulian-Nicusor-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
93. Cabuz Florina-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
94. Lupeanu Silviu-Ionescu-19-29 masculin/Team Racheta/Bucuresti/Romania-confirmat
95. Costache Victor-19-29 masculin Buzau/Romania-confirmat
96. Davidson Sheena-30-39 feminin Wymore/Nebraska/S.U.A-confirmata
97. Davidson Eli-30-39 masculin Wymore/Nebraska/S.U.A- confirmat
98. Isaila Emilian-50+ masculin Bucuresti/Romania-confirmat
99. Cula Florentina-19-29 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
100. Vasilescu Liviu-Daniel-19-29 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
101. Penciu Paula-Iuliana-19-29 feminin/Team - Decathlon Constanta/Constanta/Romania-confirmata
102. Barbu Iulian-19-29 masculin/Team - Decathlon Constanta/Constanta/Romania-confirmat
103. Gorie Maria-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
104. Cotet Ionut-30-39 masculin/Team - Carasii de Balta/Tulcea/Romania-confirmat
105. Cernateanu Adrian-Tudor-30-39 masculin/Team - Carasii de Balta/Tulcea/Romania-confirmat
106. Pericleanu Alexandru-30-39 masculin/Team - Carasii de Balta/Tulcea/Romania-confirmat
107. Isaroiu Gabriel-Costin-30-39 masculin Navodari/Romania-confirmat
108. Vartolomei Lucian-Cristinel-50+ masculin Cernavoda/Romania-confirmat
109. Dinescu Alex-30-39 masculin/Team - Rocket/Bucuresti/Romania-confirmat
110. Musat Marius-40-49 masculin/Team - Logicom/Bucuresti/Romania-confirmat
111. Cotet Aurel-50+ masculin/Team - Carasii de Balta/Tulcea/Romania-confirmat
112. Vulpe Gabriel-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
113. Bulgaru George-30-39 masculin Tulcea/Romania-confirmat
114. Hanedir Ionela-40-49 feminin Constanta/Romania-confirmata
115. Robe Elena-19-29 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
116. Nedelcu Daniela-40-49 feminin Constanta/Romania-confirmata
117. Prajitura Corina-30-39 feminin Constanta/Romania-confirmata
118. Prajitura Fernando-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
119. Florea Adrian-19-29 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
120. Mirea Sorina-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
121. Popazu Mircea-19-29 masculin/Team - Carasii de Balta/Tulcea/Romania-confirmat
122. Stanila Gabriela-50+ feminin Constanta/Romania-confirmata
123. Popescu Raluca-Ioana 30-39 feminin Constanta/Romania-confirmata
124. Tasente Tanase-30-39 masculin/Team - Plus Communication/Constanta/Romania-confirmat
125. Oprisan Nelu-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
126. Manole Cornelia-50+ feminin Timisoara/Romania-confirmata
127. Topai Catalin-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
128. Banciu Maria-30-39 feminin Medgidia/Romania-confirmata
129. Panait Andreea-30-39 feminin Constanta/Romania-confirmata
130. Panait Cosmin-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
131. Pastrama Enache-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
132. Berezovschi Tatiana-30-39 feminin Constanta/Romania-confirmata
133. Stoian Alexandru-50+ masculin Tulcea/Romania-confirmat
134. Stoian Mariana-50+ feminin Tulcea/Romania-confirmata
135. Stefan Lucian-40-49 masculin Tulcea/Romania-confirmat
136. Todoran Pompiliu-Cristian-30-39 masculin Galati/Romania-confirmat
137. Misinca Mihaela-19-29 feminin Constanta/Romania-confirmata
138. Tircomnicu Regina-50+ feminin/Team - Zambet de copil/Mangalia/Romania-confirmata
139. Serban Dragos-George-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
140. Dranceanu Bogdan-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
141. Stanciu Adrian-30-39 masculin Lumina/Constanta/Romania-confirmat
142. Marin Alexandru-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
143. Eni Maria-Stefania-19-29 feminin Tulcea/Romania-confirmata
144. Mocanu Gabi-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
145. Abibula Ferodin-40-49 masculin Constanta/Romania-neconfirmat
146. Georgescu Bogdan-19-29 masculin/Team Rompetrol-Rafinare/ Constanta/Romania-confirmat
147. BrInzei Mihaela-Sorina-19-29 feminin/Team Rompetrol Rafinare/Navodari/Romania-confirmat
148. Matusa Gabriel-50+ masculin Constanta/Romania-confirmat
149. Opreanu Dorin-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
150. Gheorghe Marius-Cristian-40-49 masculin Valu lui Traian/Constanta/Romania-confirmat
151. Rusu Ioan-30-39 masculin Valu lui Traian/Constanta/Romania-confirmat
152. Stoenciu George-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
153. Zavoianu Alina-19-29 feminin Tulcea/Romania-confirmata
154. Postelnicu Sorin-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
155. Postelnicu Camelia-40-49 feminin Constanta/Romania-confirmata
156. Calin Paula-30-39 feminin Constanta/Romania-confirmata
157. Talpiga Marian-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
158. Ciuca Cristian-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
159. Balaceanu Cristina-40-49 feminin Mangalia/Romania-confirmata
160. Bordeianu Mihaela-30-39 feminin Bucuresti/Romania-neconfirmata
161. Joep van der Heiden-30-39 masculin Maastricht/Olanda-confirmat
162. Stanciu Iulian-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
163. Dudas Dan-50+ masculin Bucuresti/Romania-confirmat
164. Ghinghina Octav-40-49 masculin/Team - Trail Bros/Bucuresti/Romania-confirmat
165. Radulescu Dan-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
166. Gemanaru Adrian-40-49 masculin/Team - Alerg pentru Autism/Constanta/Romania-confirmat
167. Nicolescu Mihai-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
168. Vlad Tudor-40-49 masculin/Team - Fara asfalt/Bucuresti/Romania-confirmat
169. Radulescu Arthur-40-49 masculin Ploiesti/Romania-confirmat
170. Lucaci Roxana-30-39 feminin Bucuresti/Romania-neconfirmata
171. Vartanian Irina-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
172. Vartanian Alexandru-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
173. Bogdan Mihaela-40-49 feminin Constanta/Bucuresti-confirmata
174. Bogdan Manolica-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
175. Bunu Dinu-40-49 masculin/Team - Viitorul Vaslui/Barlad/Romania-confirmat
176. Perianu Florica-50+feminin Braila/Romania-confirmata
177. Craiu Marcel-40-49 masculin Fetesti/Romania-confirmat
178. Tilibasa Catalin-19-29 masculin Constanta/Romania-confirmat
179. Ostafi Cosmin-19-29 masculin Constanta/Romania-confirmat
180. Nurla Seihan-19-29 masculin Constanta/Romania-confirmat
181. Gulbin Amet-19-29 feminin Constanta/Romania-confirmata
182. Sandu Mihaita-50+ masculin Constanta/Romania-confirmat
183. Florea Crina-40-49 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
184. Iliescu Bogdan-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
Inapoi