Lista Concurenti

Maraton

1. Arabolu Marian-Cristian-30-39 masculin Navodari/Romania-confirmat
2. Salagean Stefan-30-39 masculin/Team - Rotary Club Bistrita-Nosa/ Bistrita Bargaului/Romania-confirmat
3. Piron Marian-50 + masculin Constanta/Romania-confirmat
4. Totolan Damian-Mircea-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
5. Gheorghe Mirela-50+ feminin Constanta/Romania-confirmata
6. Corban Mircea-Anton-50+ masculin Bucuresti/Romania-confirmat
7. Balan Ion-Cristinel-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
8. Negrila Stefan-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
9. Mihaila Sebastian-40-49 masculin Cernavoda/Romania-confirmat
10. Gheorghiu Camelia-40-49 feminin Galati/Romania-confirmata
11. Adochiei Bogdan-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
12. Florescu Catalin-30-39 masculin Galati/Romania-confirmat
13. Preda Alin-30-39 masculin/Team - Racheta/Chiajna/Ilfov/Romania-confirmat
14.Tofan Ion-30-39 masculin Valu lui Traian/Constanta/Romania-confirmat
15. Preda Razvan-30-39 masculin/Team - Racheta/Chiajna/Ilfov/Romania-confirmat
16. Oprisan Nelu-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
17. Codrin Constantin-50+ masculin Sanpetru/Brasov/Romania-confirmat
18. Joep van der Heiden-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
19. Dumitru Viorel-50+ masculin Bucuresti/Romania-confirmat
20. Topai Catalin-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
21. Ardelean Cezara-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
22. Drugau Georgian-18-29 masculin/Team - La Bocancu Lesinat/Buzau/Romania-confirmat
23. Florea Claudiu-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
24. Burlacu Florin-Daniel-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
25. Bucurescu Liviu-50+ masculin Campina/Romania-confirmat
26. Todoran Pompiliu-Cristian-30-39 masculin Galati/Romania-confirmat
27. Memedemin Daniyar-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
28. Brezeanu Adrian-40-49 masculin Merei/Buzau/Romania-neconfirmat
29. Rauta Bogdan-40-49 masculin/Team - TricouriAlergare.ro/Bucuresti/Romania-confirmat
30. Dogaru Constantin-Octavian-30-39 masculin/Team - La Bocancu Lesinat/Ploiesti/Romania-confirmat
31. Popescu Marius-40-49 masculin/Team - Carpe Diem/Targoviste/Romania-neconfirmat
32. Marcu Paula-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
33. Marcu Ionut-Sorin-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
34. Militaru Daniel-18-29 masculin Focsani/Romania-confirmat
35. Calin Nicoleta-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
36. Grecescu Mihaela-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
37. Badea Andreea-30-39 feminin Constanta/Romania-confirmata
38. Trufin Livian-40-49 masculin/ Magic Team - Ovidius Clinical Hospital/Constanta/Romania-confirmat
39. Ciubuca Stefan-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
40. Farcas Irina-30-39 feminin Bucuresti/Romania-neconfirmata
41. Tudor Stefan-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
42. Rafiroiu Radu-40-49 masculin Snagov/Ilfov/Romania-confirmat
43. Toader Nicolae-Andrei-40-49 masculin/Team - I Run/Bucuresti/Romania-neconfirmat
44. Bobia Dan-18-29 masculin/Team - a mea/Bucuresti/Romania-confirmat
45. Florea Marius-Catalin-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
46. Ionita Alin-30-39 masculin Ploiesti/Romania-confirmat
47. Bobic Florin-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
48. Paun Jon-40-49 masculin/Team - Alergam si noi azi?/Bucuresti/Romania-confirmat
49. Gavriliuc Vlad-18-29 masculin/Team - Racheta/Bucuresti/Romania-confirmat
50. Constantin Claudiu-30-39 masculin/Magic Team - Ovidius Clinical Hospital /Constanta/Romania-confirmat
51. Radulescu Vlad-30-39 masculin/Team - Time Trial Running /Bucuresti/Romania-confirmat
52. Mihai Alin-30-39 masculin Buicuresti/Romania-confirmat
53. Sima Sorin-40-49 masculin Constanta/Romania-neconfirmat
54. Vasile Claudiu-40-49 masculin/Team - Alergam si noi azi?/Bucuresti/Romania-confirmat
55. Condurache Petru-Andrei-50+ masculin/Team - Sana Sport/Valu lui Traian/Constanta/Romania-confirmat
56. Stoica Octavian-18-29 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
57. Iliescu Victor-40-49 masculin/Team - Running Magurele/Bucuresti/Romania-confirmat
58. Stanescu Mihai-Adrian-40-49 masculin/Team - Running Magurele/Magurele/Ilfov/Romania-confirmat
59. Georgescu Dan-40-49 masculin/Team - Running Magurele/Bucuresti/Romania-confirmat
60. Parcata Viorica-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
61. Popa Cosmin-Constantin-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
62. Dinescu Claudiu-40-49 masculin Slobozia/Romania-confirmat
63. Voicu Robert-Alexandar-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
64. Udrea Bogdan-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
65. Isaila Emilian-50+ masculin Bucuresti/Romania-confirmat
66. Dumitru Toni-40-49 masculin Slobozia/Romania-confirmat
67. Asarboaei Teodor-18-29 masculin Cernavoda/Romania-confirmat
68. Constantin George-Cornel-30-39 masculin Slobozia/Romania-confirmat
69. Buculei-Mares Edward-Alexandru-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
70. Gagea Bogdan-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
71. Orbu Cristian-30-39 masculin Buftea/Ilfov/Romania-confirmat
72. Ilie Angela-Eugenia-40-49 feminin Bragadiru/Ilfov/Romania-neconfirmata
73. Dragomir Bogdan-30-39 masculin Chiajna/Ilfov/Romania-confirmat
74. Gugila Razvan-30-39 masculin Bucuresti/Romania-neconfirmat
75. Filip Octavian-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
Inapoi