Lista Concurenti

Maraton

1. Arabolu Marian-Cristian-30-39 masculin Navodari/Romania-confirmat
2. Salagean Stefan-30-39 masculin/Team - Rotary Club Bistrita-Nosa/ Bistrita Bargaului/Romania-confirmat
3. Piron Marian-50 + masculin Constanta/Romania-confirmat
4. Totolan Damian-Mircea-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
5. Gheorghe Mirela-50+ feminin Constanta/Romania-confirmata
6. Corban Mircea-Anton-50+ masculin Bucuresti/Romania-confirmat
7. Balan Ion-Cristinel-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
8. Negrila Stefan-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
9. Mihaila Sebastian-40-49 masculin Cernavoda/Romania-confirmat
10. Gheorghiu Camelia-40-49 feminin Galati/Romania-confirmata
11. Adochiei Bogdan-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
12. Florescu Catalin-30-39 masculin Galati/Romania-confirmat
13. Preda Alin-30-39 masculin/Team - Racheta/Chiajna/Ilfov/Romania-confirmat
14.Tofan Ion-30-39 masculin Valu lui Traian/Constanta/Romania-confirmat
15. Preda Razvan-30-39 masculin/Team - Racheta/Chiajna/Ilfov/Romania-confirmat
16. Turtoi Raducu-40-49 masculin/Team - TTR/Bucuresti/Romania-confirmat
17. Codrin Constantin-50+ masculin Sanpetru/Brasov/Romania-confirmat
18. Voda Eliza-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
19. Dumitru Viorel-50+ masculin Bucuresti/Romania-confirmat
20. Prajitura Paulian-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
21. Ardelean Cezara-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
22. Drugau Georgian-18-29 masculin/Team - La Bocancu Lesinat/Buzau/Romania-confirmat
23. Florea Claudiu-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
24. Burlacu Florin-Daniel-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
25. Bucurescu Liviu-50+ masculin Campina/Romania-confirmat
26. Grecu Ciprian-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
27. Memedemin Daniyar-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
28. Serban Mihai-40-49 masculin/Team - TeamRun/ Bucuresti/Romania-confirmat
29. Rauta Bogdan-40-49 masculin/Team - TricouriAlergare.ro/Bucuresti/Romania-confirmat
30. Dogaru Constantin-Octavian-30-39 masculin/Team - La Bocancu Lesinat/Ploiesti/Romania-confirmat
31. Avram Gabriel-40-49 masculin Cumpana/Constanta/Romania-confirmat
32. Marcu Paula-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
33. Marcu Ionut-Sorin-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
34. Militaru Daniel-18-29 masculin Focsani/Romania-confirmat
35. Calin Nicoleta-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
36. Grecescu Mihaela-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
37. Badea Andreea-30-39 feminin Constanta/Romania-confirmata
38. Trufin Livian-40-49 masculin/ Magic Team - Ovidius Clinical Hospital/Constanta/Romania-confirmat
39. Ciubuca Stefan-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
40. Farcas Irina-30-39 feminin Bucuresti/Romania-neconfirmata
41. Tudor Stefan-30-39 masculin Constanta/Romania-confirmat
42. Rafiroiu Radu-40-49 masculin Snagov/Ilfov/Romania-confirmat
43. Stoica Marian-30-39 masculin/Team - Waverunners/Constanta/Romania-confirmat
44. Bobia Dan-18-29 masculin/Team - a mea/Bucuresti/Romania-confirmat
45. Florea Marius-Catalin-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
46. Ionita Alin-30-39 masculin Ploiesti/Romania-confirmat
47. Bobic Florin-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
48. Paun Jon-40-49 masculin/Team - Alergam si noi azi?/Bucuresti/Romania-confirmat
49. Gavriliuc Vlad-18-29 masculin/Team - Racheta/Bucuresti/Romania-confirmat
50. Constantin Claudiu-30-39 masculin/Magic Team - Ovidius Clinical Hospital /Constanta/Romania-confirmat
51. Radulescu Vlad-30-39 masculin/Team - Time Trial Running /Bucuresti/Romania-confirmat
52. Mihai Alin-30-39 masculin Buicuresti/Romania-confirmat
53. Sima Sorin-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
54. Vasile Claudiu-40-49 masculin/Team - Alergam si noi azi?/Bucuresti/Romania-confirmat
55. Condurache Petru-Andrei-50+ masculin/Team - Sana Sport/Valu lui Traian/Constanta/Romania-confirmat
56. Stoica Octavian-18-29 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
57. Iliescu Victor-40-49 masculin/Team - Running Magurele/Bucuresti/Romania-confirmat
58. Stanescu Mihai-Adrian-40-49 masculin/Team - Running Magurele/Magurele/Ilfov/Romania-confirmat
59. Georgescu Dan-40-49 masculin/Team - Running Magurele/Bucuresti/Romania-confirmat
60. Parcata Viorica-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
61. Popa Cosmin-Constantin-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
62. Dinescu Claudiu-40-49 masculin Slobozia/Romania-confirmat
63. Voicu Robert-Alexandar-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
64. Udrea Bogdan-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
65. Popa Claudiu-40-49 masculin/Team - Waverunners/Constanta/Romania-confirmat
66. Dumitru Toni-40-49 masculin Slobozia/Romania-confirmat
67. Asarboaei Teodor-18-29 masculin Cernavoda/Romania-confirmat
68. Constantin George-Cornel-30-39 masculin Slobozia/Romania-confirmat
69. Buculei-Mares Edward-Alexandru-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
70. Gagea Bogdan-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
71. Orbu Cristian-30-39 masculin Buftea/Ilfov/Romania-confirmat
72. Manole Marius-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
73. Dragomir Bogdan-30-39 masculin Chiajna/Ilfov/Romania-confirmat
74. Gugila Razvan-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
75. Filip Octavian-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
76. Gherghe Ionut-Sorin-30-39 masculin/Team - Euxin/Constanta/Romania-confirmat
77. Diaconescu Daniel-18-29 masculin/Team - Racheta/Bucuresti/Romania-confirmat
78. Plesea Florin-Adrian-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
79. Petre Cristian-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
80. Popescu Sebastian-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
81. Stoichita Roxana-30-39 feminin Breaza/Romania-confirmata
82. Stanila Auras-Eugen-40-49 masculin Constanta/Romania-confirmat
83. Spiridon Alexandru-40-49 masculin Galati/Romania-confirmat
84. Moise Ana-Maria-30-39 feminin Galati/Romania-confirmata
85. Zburlea Traian-40-49 masculin Brasov/Romania-confirmat
86. Vasile Marian-40-49 masculin/Team - SportGuru Racing Team/Campina/Romania-confirmat
87. Tataru Ionel-Cristian-40-49 masculin Slobozia/Romania-confirmat
88. Al Jenidi Ani-40-49 feminin Slobozia/Romania-confirmata
89. Robu Anca-30-39 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
90. Munteanu Alexandru-Andrei-30-39 masculin Eforie Nord/Romania-confirmat
91. Costia Adrian-40-49 masculin Calarasi/Romania-confirmat
92. Dumitru Sandu-50+ masculin Constanta/Romania-confirmat
93. Spataru Victor-30-39 masculin/Team - Rosia Montana Marathon/Bucuresti/Romania-confirmat
94. Chirvasitu Ioan-50+ masculin Ovidiu/Romania-confirmat
95. Gavril Ducu-30-39 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
96. Pirvan Felix-40-49 masculin Bucuresti/Romania-confirmat
97. Gavrilescu Marian-40-49 masculin/Team - Alergarea, hrană pentru suflet/ Mangalia/Romania-confirmat
98. Nicoara Luciana-40-49 feminin Bucuresti/Romania-confirmata
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
99. Petcu Bogdan-30-39 masculin Bragadiru/Ilfov/Romania-confirmat
100. Anghel Costica-50+ masculin/Team - RO CLUB MARATON/Bucuresti/Romania-confirmata
Inapoi